RN731JTTD75R9F25
MFR.Part #
RN731JTTD75R9F25
JLCPCB Part #
C6407220
Description
-55℃~+155℃ 63mW 75.9Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS