RN732BTTD70R6F50
MFR.Part #
RN732BTTD70R6F50
JLCPCB Part #
C4093488
Description
-55℃~+155℃ 125mW 70.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS