RN73H1JTTD1021F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1021F100
JLCPCB Part #
C3964166
Description
1.02kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS