RN731JTTD7411A25
MFR.Part #
RN731JTTD7411A25
JLCPCB Part #
C3945191
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.41kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS