RN731JTTD7411F25
MFR.Part #
RN731JTTD7411F25
JLCPCB Part #
C4259167
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.41kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS