RN731JTTD7411A10
MFR.Part #
RN731JTTD7411A10
JLCPCB Part #
C4136265
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.41kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS