RN732BTTD3831B10
MFR.Part #
RN732BTTD3831B10
JLCPCB Part #
C4003006
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS