RN731JTTD6981F10
MFR.Part #
RN731JTTD6981F10
JLCPCB Part #
C3961838
Description
-55℃~+155℃ 6.98kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS