SR731JTTD3R9J
MFR.Part #
SR731JTTD3R9J
JLCPCB Part #
C2599649
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS