RN731JTTD6571F100
MFR.Part #
RN731JTTD6571F100
JLCPCB Part #
C4195657
Description
-55℃~+155℃ 6.57kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS