RN731JTTD6572F100
MFR.Part #
RN731JTTD6572F100
JLCPCB Part #
C4027212
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 65.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS