RN731JTTD6490D50
MFR.Part #
RN731JTTD6490D50
JLCPCB Part #
C4192175
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS