RN73R2BTTD4871A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD4871A05
JLCPCB Part #
C4310807
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS