RN731JTTD6261F100
MFR.Part #
RN731JTTD6261F100
JLCPCB Part #
C4151772
Description
-55℃~+155℃ 6.26kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS