RN73H2ETTD1723B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1723B10
JLCPCB Part #
C4110368
Description
-55℃~+155℃ 172kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS