RN731JTTD6191F50
MFR.Part #
RN731JTTD6191F50
JLCPCB Part #
C4095521
Description
-55℃~+155℃ 6.19kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS