HV73V1JTTD1182F
MFR.Part #
HV73V1JTTD1182F
JLCPCB Part #
C4185293
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS