RN73H1JTTD7871A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD7871A10
JLCPCB Part #
C4063361
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.87kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS