RN731JTTD5422C50
MFR.Part #
RN731JTTD5422C50
JLCPCB Part #
C4015057
Description
-55℃~+155℃ 54.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS