RN73R2BTTD6190A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD6190A25
JLCPCB Part #
C4305685
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 619Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS