RN731JTTD5100B10
MFR.Part #
RN731JTTD5100B10
JLCPCB Part #
C4008906
Description
-55℃~+155℃ 510Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS