RC0603FR-07365KP
MFR.Part #
RC0603FR-07365KP
JLCPCB Part #
C5717025
Description
-55℃~+155℃ 100mW 365kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS