RN73R1ETTP1963C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1963C50
JLCPCB Part #
C4016748
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS