RN731JTTD4870F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD4870F10
JLCPCB Part #
C4069521
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 487Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS