RN731JTTD4370F10
MFR.Part #
RN731JTTD4370F10
JLCPCB Part #
C4232017
Description
-55℃~+155℃ 437Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS