RN731JTTD4751A25
MFR.Part #
RN731JTTD4751A25
JLCPCB Part #
C3934656
Description
-55℃~+155℃ 4.75kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS