RN73H1JTTD90R9D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD90R9D10
JLCPCB Part #
C4181720
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 90.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS