RN73R1JTTD1601B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1601B50
JLCPCB Part #
C2519023
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS