RN731JTTD44R2D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD44R2D50
JLCPCB Part #
C4104429
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 44.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS