RN73R2BTTD7500B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD7500B50
JLCPCB Part #
C2548862
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS