ERJ-P03D12R1V
MFR.Part #
ERJ-P03D12R1V
JLCPCB Part #
C3936616
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS