RN731JTTD4270F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD4270F100
JLCPCB Part #
C4094019
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 427Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS