RN731JTTD4222F100
MFR.Part #
RN731JTTD4222F100
JLCPCB Part #
C4241433
Description
-55℃~+155℃ 42.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS