RN731JTTD4272F100
MFR.Part #
RN731JTTD4272F100
JLCPCB Part #
C4263751
Description
-55℃~+155℃ 42.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS