RN731JTTD39R7F100
MFR.Part #
RN731JTTD39R7F100
JLCPCB Part #
C3941878
Description
-55℃~+155℃ 39.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS