RN73R2ETTD1981C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1981C50
JLCPCB Part #
C2608720
Description
-55℃~+155℃ 1.98kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS