RN731JTTD3651C10
MFR.Part #
RN731JTTD3651C10
JLCPCB Part #
C3987160
Description
-55℃~+155℃ 3.65kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS