RN73H2ETTD3651C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3651C25
JLCPCB Part #
C3986481
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.65kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS