RN731JTTD3442C10
MFR.Part #
RN731JTTD3442C10
JLCPCB Part #
C4267904
Description
-55℃~+155℃ 34.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS