RN73H1ETTP78R7D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP78R7D10
JLCPCB Part #
C2549346
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 78.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS