RN731JTTD3300D10
MFR.Part #
RN731JTTD3300D10
JLCPCB Part #
C4345512
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS