RN731JTTD3900D10
MFR.Part #
RN731JTTD3900D10
JLCPCB Part #
C3914073
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS