RN731JTTD3280B25
MFR.Part #
RN731JTTD3280B25
JLCPCB Part #
C4222836
Description
-55℃~+155℃ 328Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS