RK73G1ETTP2201D
MFR.Part #
RK73G1ETTP2201D
JLCPCB Part #
C2579340
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS