RN731JTTD3122C10
MFR.Part #
RN731JTTD3122C10
JLCPCB Part #
C3985577
Description
-55℃~+155℃ 31.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS