RN731JTTD27R4B25
MFR.Part #
RN731JTTD27R4B25
JLCPCB Part #
C4250037
Description
-55℃~+155℃ 27.4Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS