RN731JTTD3001B25
MFR.Part #
RN731JTTD3001B25
JLCPCB Part #
C186404
Description
-55℃~+155℃ 3kΩ 63mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS