RN731JTTD2711A25
MFR.Part #
RN731JTTD2711A25
JLCPCB Part #
C3990738
Description
-55℃~+155℃ 2.71kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS