RN73H1JTTD2670B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2670B25
JLCPCB Part #
C4077533
Description
-55℃~+155℃ 100mW 267Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS