HV733ATTE225J
MFR.Part #
HV733ATTE225J
JLCPCB Part #
C4308465
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS